• Uroczysty apel z okazji świąt majowych w wykonaniu klas II SSP

• Niedługo zaczyna się miesiąc maj

i piękny będzie nasz cały kraj.

A maj jest bogaty w świąteczne daty... 🤍♥️🇵🇱

• Zakończenie projektu "Przedsiębiorczość w praktyce"

• 26 kwietnia 2024 r. klas 1b, 1c, 2b oraz Oddziału Przedszkolnego udali się na wycieczkę do Sea Parku w Sarbsku. Tym samym uczniowie klasy 1b i 2b zakończyli całoroczny projekt " Przedsiębiorczość w praktyce". Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci🦈🐳🐠

• "Kto tak pięknie gra?"

• Wizyta klas I-III SSP w kinie "Wolność" na audycji muzycznej 🎶🎵🎼organizowanej przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku 🤩🎷🪗🎸🎻

• Pomagamy w pobiciu rekordu!

• W dniu dzisiejszym klasy 0-III SSP brały aktywny udział w biciu oficjalnego Rekordu Polski w kategorii "Najwięcej osób posługujących się językiem Makaton jednocześnie". 🥰🥰🥰

• Z przyjemnością informujemy!!!

• Uczniowie klasy III c SSP zdobyli I miejsce (w kat. grupa) w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Ekosztuka-podaruj odpadom drugie życie" ♻️ organizowanym przez SuperKid.pl.

Gratulujemy 🏆

• Tydzień Teatralno-Filmowy w STO

• Tydzień Teatralno-Filnmowy STO 🎭🎬

12. Ogólnopolski Festiwal Animacji O❗️PLA

"Teraz dzieci maja głos"📢

• Festiwal Małych Form Teatralnych

Wiosny wciąż nie widać, ale nasi zerówkowicze próbowali przywołać ją na scenie kina. Wzięli udział w Festiwalu małych form tetralnych i wypadli znakomicie. Dla niektórych były to pierwsze kroki na wielkiej scenie, jednak zasłużonym brawom nie było końca.

Serdecznie gratulujemy❣️🤩

• Klasy 0-III SSP rozpoczęły tydzień wizytą w kinie "Wolność", gdzie obejrzały spektakl teatralny pt. "Baśniowe granie". 🎭 Temat spektaklu miał na celu uświadomienie dzieciom jakie zagrożenia płyną z nadmiernego korzystania z komputera i Internetu 💻📱🤖

• Pierwsza pomoc w klasach 0-III SSP

• Dzisiaj klasy I SSP miały okazje uczestniczyć w trzecim a zarazem ostatnim spotkaniu z cyklu "Podstawowa pierwsza pomoc - w programie szkoleniowym Ratuje od małego🚑🩹🩺" organizowanego przez Stowarzyszenie TADZIKAONY Szczecinek oraz DuoLife.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi oraz Pani Justynie za przekazanie naszym uczniom tak cennej wiedzy w praktyce 🥰❣️

• Tegoroczne rozdanie nagród "Zajączki 2024" w klasach 0-III SSP

• Projekt "Przedsiębiorczość w praktyce"

• W tym miesiącu uczniowie klasy 1B i 2B pracowali sumiennie podczas kolejnych  warsztatów wiosenno wielkanocnych w ramach projektu "Przedsiębiorczość w praktyce". Na warsztatach tworzyli tym razem kury🐓 i zające🐇 robione techniką decoupage oraz mydełka. Dziś odbył się kiermasz, gdzie uczniowie sprzedawali swoje własnoręcznie wykonane wyroby🐣🐑 Pieniążki, które udało się zebrać będą przeznaczone na wyjazd do teatru 🏛🚉. Szczególne podziękowania dla rodziców uczniów za czynny udział w warsztatach ⚘

• Społeczna Szkoła Społeczna otworzyła swoje drzwi 🙂

• 18-20 marca 2024 r. Społeczna Szkoła Podstawowa otworzyła swoje drzwi! 🤩📢
        Nasi licznie przybyli Goście, m.in. 4KIDS Przedszkole Anglojęzyczne oraz Przedszkole Niepubliczne MIŚ, mieli okazję poznać szkołę i prawdziwie poczuć jej niepowtarzalną atmosferę. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, w tym bardzo sympatyczną zabawę oraz  zwiedzenie najważniejszych miejsc w szkole. Na zakończenie tej podróży dzieci obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu naszych uczniów.
        Bardzo dziękujemy za odwiedziny 🥰

• Pierwszy dzień wiosny w Społecznej

• U nas rozpoczął się rewelacyjnym przedstawieniem "O wiewiórki 🐿 ważnym interesie" przygotowanym przez naszą "zerówkę" pod przewodnictwem Pani Darii Oleszkiewicz oraz Pani Danusi Siwek.

• Matematyka w praktyce

Obliczanie obwodów figur to nic trudnego Klasa 3a korzystając z rutyn myślenia krytycznego obliczała obwody ciał, przedmiotów oraz pomocy dydaktycznych w naszej szkole bawiąc się przy tym znakomicie. Rutyny MK: gadający dlupopis winda drabina metapoznania oraz kawusia sprawdziły się rewelacyjnie Brawo !!

Frycek genialny chłopiec - projekt muzyczny w klasach 0-3

W miesiącu marcu zakończył się projekt muzyczny w klasach 0-3 pod hasłem ,,Frycek” genialny chłopiec.

Dzieci poznały dzieciństwo Fryderyka Chopina, jego zainteresowania, utwór, który skomponował mając 7 lat, oraz cechy charakteru chłopca.

Podsumowaniem projektu w klasach 0-1 była realizacja instrumentalna poloneza g-moll Fryderyka Chopina.